Prenses Gelinlik Kocaeli

Prenses Gelinlik gelin adayları tarafından en çok tercih edilen gelinlik türüdür. Gelinlik seçimi yapılırken çeşitli araştırmalar yapılır. Gelinlik seçerken çok araştırma yapmanız ve kendinize en uygun gelinliği seçmeniz gerekiyor. Prenses gelinlikler her zaman gelinler tarafından sevilir. Bir gelinlik giydiğinizi hayal ettiğinizde, muhtemelen prenses tarzı bir gelinliktir. Çeşitleri neler? Kimler tercih etse doğru seçim olur? Bunları sizler için inceledik.

Prenses kesim; A kesimi, düz kesim ve balık kesimi gibi gelinlik eteğine ve alt beden ölçüsüne göre belirlenen bir gelinlik için etek kesimidir. Kabarık veya abiye olarak da bilinen Prenses gelinlikler, belden itibaren hacim ve hareket gösteren, şişkin hatta taşan gelinlik modelleridir. Bu kesim bele kadar uzanır, bele ince bir vurgu yaparak kalçaları en iyi şekilde gizler. Prenses kesimde önemli olan eteğin başlangıç ​​noktasıdır. Aslında, ne çok yüksek ne de çok düşük olmalıdır. Ancak eteğin kesiminin başlangıç ​​noktası yani bel kısmının konumu düzgünlük, kalınlık, bacakların uzunluğu ve beden kısalığı ile değişiklik göstermektedir.

Prenses Model Gelinlik Nasıl Olmalıdır?

Prenses Gelinlik, belden yüksek, hacimli ve hareketli bir gelinlik modelidir. Bu hacimli gelinlik bir abiye tarzıdır. Önemli olan eteğin başlangıcıdır. Eteğin çıkış noktasına göre iki çeşidi olduğu söylenebilir.

  • Bedenden itibaren tamamen kesilmiş eteğe sahip gelinlik
  • İnce bir bel görünümü oluşturmak için etek bel ve kalça arasında herhangi bir yerden kesilen gelinliktir.

Lütfen boyunuza göre eteğin kesimini seçin. Bel kalınlığına ve bacakların uzunluğuna göre seçim yapabilirsiniz. Princess gelinliğin bir diğer öne çıkan özelliği de üç farklı şekilde gelen elbisenin boyu.

  • Kuyruksuz, Daire şeklinde gerilmiş etek
  • U şeklinde gerilmiş etek
  • Uzun kuyruklu

Prenses gelinlik belden aşağısı uzanır ve Kalça ve baseni kapatmaya uygundur. Beli vurgular. Kalça ve baseni kapatır. Sizi çok şık kılar. Yani biraz fazlalık varsa üzerini dökümlü bir etek ile kapatabilirsiniz. Boyunuz prenses gelinlikte çok önemlidir. Prenses modeli gelinlik seçiminde etkili bir kriterdir. Özellikle, yukarıda bahsedilen eteğin başlangıç ​​noktasının ikinci varyasyonunun seçilmesi tavsiye edilir. Eteklere beliniz ve kalçanız arasındaki boşluktan başlayarak daha rahat görünebilirsiniz. Bacaklar uzun olduğu için eteği belden kesmeye başlamayın. Unutmayınız ki düğününde belini öne çıkarmak isteyen gelin adaylarının tercihi bu modeldir.

Hangi Vücut Tipine Sahipseniz Prenses Gelinlik Giyebilirsiniz?

Kabarık prenses gelinlik, düğünde prenses gibi olmak isteyen romantik gelinler için uygundur. , Kısa prenses etekli dökümlü gelinlik gelin adaylarının kurtarıcısı. Kalça bölgesini kamufle etmekistiyen armut tip bedene sahip olan gelin adaylarına uygundur. Bu kesim ile kalçaları gizlerken bele vurgu yaparak şık görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Örnek:Uzun boylu gelin adaylarının bacakları da uzun olduğu için belden biraz aşağıdan başlayarak eteği kesmek için bir çözüm düşünebilirsiniz. Sonuç olarak, bacak uzunluğu artık üst bedenle orantılıdır ve bu gelinlik stili daha doğru bir orantı yakalar. Üst bedeni ince, göğüsleri küçük prenses gelinlik giymek isteyen gelinler göğüslerini daha dolgun göstermek için pilili prenses gelinlik tercih edebilirler. Aynı zamanda kolları ince olan ve hoşlanmayan gelinler de takma kol, kısa kol, kare kol, karpuz kol yardımıyla bu şikâyetlerden kurtulabilmektedir. Bu nedenle, zayıf yönlerinden şikâyet etmelerine ve daha şık ve daha büyük beden görünmelerine gerek yoktur. Şimdi, geniş belli bir gelin, belden dışarı çıkık bir gelinlik giymek için zayıflamanız gerekip gerekmediğini sorarsa, hemen söyleyin. İhtiyaçlarınıza göre biraz değiştirebileceğiniz gövde özellikleri oluşturabilirsiniz. V şeklinde etek kalıbı oluşturarak göbeğinizi gizleyebilirsiniz.Prenses gelinliğinizi süslemek için baskı kuşağı olarak da adlandırılan V şeklinde gelinlikler arasından seçim yapmalısınız..

Prenses Gelinliken çok sevilen ve tercih edilen gelinlik türleridir. Asa Gelinlik olarak trendi ve modayı takip etmemizin bir sonucu olarak çok fazla model ile karşınızdayız.

Hangi Yakalar ile Prenses Gelinlik Uyumludur?

Kabarık prenses elbiseler genellikle straplez yaka gelinliklerle tercih edilir. Gelinliğin alt kısmı oldukça gösterişli ve esnektir, bu nedenle genellikle yaka deseni ile sağlam bir görünüm aramanız gerekir. Benzersiz pileli straplez gelinlikler, prenses kesim elbise seçenekleriyle son trendlerden biri. Sade ve sade kısa gelinlikler, straplez ve prenses tarzı yakalar ünlü tasarımcıların son koleksiyonunda yer alıyor. Prenses kesim V yaka gelinlikler de küçük göğüslü gelinler için idealdir.

Hangi yaka talebiniz olursa olsun Asa Gelinlik seçimlerinizde sizlerin yanındadır. Moda ve tarz konusunda uzman profesyonellere sahip Asa Gelinlik istekleriniz ve güncel akımlar doğrultusunda sizleri yönlendirmektedir.

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Siz de bu harika günde dikkatleri üzerinize çekmek için payet ve taşlı bir gelinlik giyebilirsiniz. Bütün gelinlik parlaktır, ancak bazı insanlar sadece gelinliğin göğüs ve alt kısmındaki pulları sever. Göz alıcı bir gelin olmak istiyorsanız tamamı inci veya taştan oluşan bir gelinlik seçebilirsiniz. Bu zarif gelinlikle kombinlemek için zarif bir kraliçe tacı takabilirsiniz. İnternette birçok farklı model var. Elbette bu seçimi yapmadan önce saç modelinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Gelinliklerin elbiseleri genellikle salon düğünlerinde popülerdir. Muhteşem ve zarif bir salon düğünü için mükemmel olan ışıltılı yüzen bir gelinlik ile bir prensese dönüşebilirsiniz.

Taşlı prenses gelinlik modelleri için firmamız Asa Gelinlik’e uğramayı unutmayınız. Tüm Prenses Gelinlik çeşitleri ile sizlere hizmet etmenin kıvancını duymaktayız.

Prenses Gelinlik ile Uyumlu Duvak Modelleri Hangileridir?

Kalbinizde sahip olduğunuz gelinlik bir prenses gelinlik ise bu gelinliklerde duvak seçimine karar verirken en önemli şeyin gelinliğin kesimi ve gelinliğin boyu olduğunu bilirsiniz. Prenses model duvak, kuyruğu olan uzun etekler için 3 metre veya daha fazla kraliyet peçe uygundur. Uzun bir kraliyet veya kilise tarzı duvak, arkada biraz uzayan U şeklinde bir elbise üzerinde harika görünecek. Kuyruğu olmayan yuvarlak etekler için, kraliyet veya kilise duvağından daha kısa bir şapel duvağı öneriyoruz.

Duvak seçimlerinizde Asa Gelinlik yüzlerce çeşit duvak ile sizlerin hizmetindedir. Asa gelinlik, seçimlerinizde hangi duvağın size uygun olacağına yardımcı olmaktadır.

Prenses Kesim Gelinlikler Hangi Düğün Mekanlarına Uygundur?

Düğün mekanınız için doğru gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, mekanın büyüklüğü ve atmosferidir. Tüm bu faktörler göz önünde bulundurularak özellikle balo salonunda evlenecek olan gelin adaylarına prenses kesim gelinlik önerilir, ve  otel düğünleri için mükemmeldir ve villalar, saraylar ve tören salonları gibi tarihi yerler için  muhteşem gelinliklerdir. Düğün salonunun geniş olduğu ve büyük, güzel dökümlü gelinliklerin oluşması daha idealdir. Bu mekanlarda taşlı prenses gelinlik tercih edebilirsiniz. İster kabarık ve taşlı bir gelinlik tercih edin, sadece taşlı tasarımlı bir üst giymenizi öneriyoruz.

Asa Gelinlik, gelinlik seçimlerinizde düğün mekanlarınızı önemsiyor. Detaylı bir ön görüşmeden sonra düğün mekanınıza uygun gelinlik çeşitlerini sunuyor. Tercihleriniz arasında, ise mekanınızla uyumuna göre en doğru seçimleri sizlerin beğenisine sunuyor.Asa Gelinlik profesyonelleri gelinlik seçimlerinizde pek çok faktörü düşünerek sizlere çok geniş olan gelinlik yelpazesinden en iyi örnekleri sunmaktadır.