Kocaeli’nin  köklü ve güçlü markalarından ‘ASA GELİNLİK ’in geçmişi  2000 yılına dek uzanıyor. Semra Yıldız ve Koray Yıldız tarafından İzmit Çarşı ’da temeli atılan, gücünü 21. yüzyıla da taşıyan bir marka. Aynı anda hem geleneği hem geleceği temsil edebilme kabiliyetine sahip ASA GELİNLİK, toplumun sosyolojik ve ekonomik gelişmelerine paralel yeni anlamlar kazanan bir marka olma özelliği taşıyor. Öyle ki, markanın yenilenip değişmesi hiç bitmeyen bir yolculuğa benziyor.

ASA GELİNLİK markası mutlu anlara eşlik etme, güven, samimiyet, yakınlık, aileden biri olma gibi duyguları içinde barındırıyor. ASA GELİNLİK markası ait olduğu toplumun tam kalbinde yer alıyor.
Bu zamana kadar yapılan marka araştırmaları çiftlerimiz ASA GELİNLİK markası ile ilgili bir anısı ve hikayesi ’nin olduğunu ortaya koyuyor. Kimileri yıllardan bu yana ASA GELİNLİK ile olan mutlu anlar ilişkisini sürdürüyor, kimileri markayla ilgili, anlamlar keşfediyor. ASA GELİNLİK markasına çiftlerimiz ve toplum tarafından atfedilen değerler, markayı benzersiz kılıyor.
Başlangıç yıllarında sadece gelinlik ile anılan ASA GELİNLİK, 2000 yılından itibaren nişanlık, kaftan ve bindallı, türban tasarımı gibi hizmetleri çiftlerimizle buluşturdu. ASA GELİNLİK eşsiz modelleri ve göz alıcı tasarımlarıyla çiftlerimizin en mutlu günlerine ortak olarak gelişip pazarda tutunmasına katkı sağladı bize gönül rahatlığıyla güvenen çiftlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sonuyoruz sizler için en iyisini üretmeye devam ediyoruz.