Kocaeli Gelinlik firmaları

Kocaeli Gelinlik | Hayatınızın en mutlu gününde Asa Gelinlik sizinle olmanın gururunu taşımaktadır. Kocaeli Gelinlik firmaları içinde lider konumda yer alan Asa Gelinlik mutluluğunuzu paylaşmaktadır.

Düğün zamanı pek çok koşturmacalı ve zorlu süreçler oluşmaktadır. Bunlar içinde Gelin adayı için en keyifli olanı ve de en önemli olanı Gelinlik seçimidir. Kocaeli Gelinlik araştırmasına giren bir gelin adayımızın öncelikle bu konuda bilgili olması kendisi için çok değerlidir.

Gelinlik seçiminde birincil ve en değerli kural vücut ölçünüze ve vücut şeklinize göre gelinlik seçimidir. Elma, armut, kum saati ya da dikdörtgenimsi hangi vücut tipine sahip olduğunuzu iyi belirlemeli tercihinizi bu yönde yapmalısınız.

Etek Kesimin Hangisi Olmalı?

Prenses kesim, Balık kesim, A kesim ,Empire kesim, Düz kesim… Bu kesim türleri gelinlik modeli olarak anılsa da aslında bunlar gelinliklerin etek kısımlarının şekilleridir. Peki, sana uygun kesimi nasıl bileceksin? Bu noktada Kocaeli Gelinlik firmalarından Asa Gelinlik sizlere her adımda yardımcı olmaktadır. Asa gelinlik işinde profesyonel personeli ile bu heyecanlı zamanlarınızda sizleri doğru yönlendirme adına yardımcı olacaktır. Adım adım her bir sorunuza ve seçiminize doğru yönlendirici olacaklardır.

A Kesim Gelinlik | Kocaeli Gelinlik

A kesim gelinlikler genellikle düğünde kendini rahat hissetmek isteyen ve klasik bir tarz tercih eden adayların tercih ettiği elbise türüdür. Minyon ve kısa boyluların genellikle seçtiği stildir. Aynı zamanda geniş kalçalarını gizlemek isteyen armut tipi kişiler için en uygun gelinlik tipidir.En güzel A kesim gelinlikleri Asa Gelinlik mağazamızda bulabilirsiniz.

Prenses Gelinlik Modeli;

Armut şekli, kum saati ve dikdörtgen gövde ile uyum sağlayan prenses tarzı gelinliğin ustalığı, ince beli ortaya çıkarmak ve geniş kalçaları kamufle etmektir. Prenses gelinlik modelleri Kocaeli Gelinlik,Asa Gelinlik mağazamızda geniş çeşitliliğiyle sizleri beklemektedir.

Balık Kesim Gelinlik Modeli;

Kusursuz bir vücudu sergilemek isteyen gelinler için kusursuz vücuda kusursuz kum saati şeklini veren balık kesim gelinlik öneriyoruz. Firmamız Asa Gelinlik, Kocaeli Gelinlik firmaları içinde en çok çeşide sahip olan firmadır.

Düz Kesim Gelinlik Modeli | Kocaeli Gelinlik

Kum saati ve dikdörtgen gövdeli gelin adayları düz kesim gelinlikleri tercih edebilirler. Sadeliğin ön planda tutulduğu bu gelinlik türü gelinlikten ziyade bir akşam elbisesi gibi düşünülür. Düz kesim Gelinlik modelleri firmamız Asa Gelinlik içerisinde fazlasıyla çeşidiyle sizleri beklemektedir.

Empire Gelinlik Modelleri;

Bu gelinlik modelinde etek belden ziyade göğüs altından bölünmüştür. Bu nedenle bel çevresine tam oturan pileli bir yapı yoktur. Bu özelliği ile her bedene uyan kişiye özel bir gelinlik türüdür. Kocaeli Gelinlik firmamız Asa Gelinlik çok sayıda Empire Gelinlik modeli ile sizlerledir.

Gelinliğin Yaka Tipine Nasıl Karar Vermelisin?

Gelinliğinizin etek kesimine kararınızı verdikten sonraki en önemli kısım gelinliğinizin yaka tipidir. Bu kararı verirken öncelikle üst bedeninizin özelliklerine ve ölçülerine göre karar vermelisiniz. Ayrıca kararınızı verirken gelinliğinizin etek seçimini de ön planda tutmalısınız. Tüm bu kararları vermenizde Kocaeli Gelinlik firması Asa Gelinlik profesyonelleri sizlerle olacaktır. Karar aşamanızda size uygun olacak önerileri sizlere teker teker sunacak ve seçiminiz kolaylaştıracaklardır.

Straplez Gelinlik Modelleri | Kocaeli Gelinlik

Straplez yaka gelinlikler askılı ve kolsuz gelinlik türleridir.Göğsü kavrayan yaka modelidir. Straplez gelinlik giymeyi düşünenler için kol ve askının bir önemi yoktur. Straplez gelinlik için Kocaeli Gelinlik firmalarından Asa Gelinlik ile iletişime geçmeniz veya ziyaret etmeniz yeterlidir. Geniş gelinlik yelpazesi ve özenli profesyonelleriyle sizlere her daim yardımcı olmanın kıvancını duyacaklardır.

Asimetrik Yaka Gelinlik Modelleri

Üst bedenini ön plana çıkarmayı hedefleyen gelin adayları için önerilen gelinlik türüdür.Tek omuzlu gelinlik modelleri narin, ince, zayıf ve uzun gelin adayları için zarif bir görünüm sağladığını da belirtmekte fayda var.

Asa Gelinlik,Kocaeli Gelinlik firmaları arasında model bakımında en çok ve en kaliteli ürünlere sahip firmadır.

Düşük Omuz Gelinlik Modelleri

Düşük yaka gelinliklerde omuz tamamen açıkta kalmaktadır. Dar omuzlu gelinler tarafından tercih edilmesi gereken gelinlik türleridir. Kocaeli Gelinlik firmalarından Asa Gelinlik düşük omuz gelinlik modelleriyle sizlerin hizmetindedir.

Kare Yaka Gelinlik Modelleri

En popüler yaka tiplerinden biri olan kare yaka, sağ ve sol şeritlerin dik inmeleri sonucu oluşur. Dekolte bölgesini ve köprücük kemiğini ön plana çıkaran bu kesim gelin adaylarının sıklıkla tercihidir. Bu model yakalar boynu çok daha ince göstermektedir. Asa Gelinlik, Kocaeli Gelinlik firmaları içinde en çok gelinlik çeşidine sahiptir. Profesyonel çalışanları sayesinde her türlü soru ve sorununuzda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Hakim Yaka Gelinlik Modelleri

Yakası kapalı bir model arayışında iseniz ve de boynunuz ince yüzünüz uzun ve omuzlarınız da ise doğru seçim hakim yakalı gelinlik modeli olacaktır. Bu tarz bir model seviyor ve istiyorsanız doğru adres Asa Gelinlik olacaktır. Kocaeli Gelinlik piyasasına hakim olan firmamız da en yeni hakim yaka gelinlik modellerine ulaşabilirsiniz.

İlüzyon Yaka Gelinlik Modelleri

Kocaeli Gelinlik

Son dönemlerin en popüler gelinlik yakalarından olan illüzyon yaka,her yaka tipiyle uyumludur. İlüzyon yakada kullanılan tül bilhassa straplez yaka gelinlikleri çok daha kullanışlı hale getirmektedir. Kocaeli Gelinlik deyince ilk akla gelen Asa Gelinlik onlarca illüzyon yaka gelinlik modeliyle sizlerin hizmetindedir.

Peki diğer yaka türleri nelerdir?

  • V yaka gelinlik modelleri
  • U yaka gelinlik modelleri
  • Kayık yaka gelinlik modelleri
  • Yarım Kayık yaka gelinlik modelleri
  • Bisiklet yaka gelinlik modelleri
  • Japone yaka gelinlik modelleri
  • Halter yaka gelinlik modelleri

Tüm bu yaka modellerine ait modelleri görmek istiyorsanız Kocaeli Gelinlik firmaları içerisinden Asa Gelinlik firmasına uğrayabilirsiniz Profesyonellerden oluşan çalışanlardan gerekli bilgileri alabilir modelleri görebilir, keyifli bir şekilde alış verişinizi yapabilirsiniz.

Gelinlik Kol Modeline Karar Vermenin İpuçları

Gelinlik kol çeşidi hakkında pek çok gelin bilgisizdir. Hele de çeşit sayısını görünce şaşırıp kalmaktadırlar.Askılı veya kolsuz,tek omuzlu, uzun, kısa veya truvakar… Kolların yapısı olduğu kadar evlendiğiniz mevsim veya seçim yaptığınız salon tipi de etkili olacaktır.Tüm bu seçimlerinizde Kocaeli Gelinlik firması Asa Gelinlik sizleri yönlendirecek ve bilgilendirecektir.

Neden Asa Gelinlik’i Tercih Etmeliyim?

21 yılı aşkındır piyasada olan Asa Gelinlik,Kocaeli Gelinlik piyasasının öncü firmasıdır.Firma mutlu anları paylaşma ve çoğaltma odaklı anlayışıyla uzun yıllardır hizmet vermektedir. Gelinlik aramakta olan biri neden Asa Gelinlik’i tercih etmelidir? İlk yıllarında sadece gelinlik ile özdeşleşen firma zaman içerisinde nişanlık, kaftan, bindallı, türban tasarımı gibi hizmetleri de sunmaya başladı.

Kocaeli Gelinlik firmalarından Asa Gelinlik göz kamaştıran tasarımları ve muhteşem, benzersiz modelleriyle sektörde inci gibi parlamaktadır. Çiftlerin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan firma tüm yenilik ve gelişmeleri takip etmektedir.

Asa Gelinlik, gelinlik ve diğer ürünlerde gelişen ve değişen modayı analiz etmektedir. Yapılan analizin ardından bu değişimleri modellerine uygulayarak sizlere sunmaktadır.

Firma işinin ehli profesyonellerden oluşan çalışanları sayesinde işlerine ve sektöre çok hakimdir. Gelinlik ile ilgili bir soru veya sorununuz olduğunda mutlaka çözüme kavuşturacak ve sizlere yardımcı olacaklardır.