İzmit Gelinlik

İzmit Gelinlik sektörünün incisi konumunda olan Asa Gelinlik her geçen gün gelinlik yelpazesini genişletmektedir. İzmit Gelinlik firmalarının arasında ön plana çıkan firmamız istekleriniz doğrultusunda vizyon ve misyonuna yön vermektedir. Gelinlik alırken dikkat edilmesi gereken noktalar gerçekten çok önemlidir. Bu hususta iyi araştırma yapmaz ise elzemdir.

İzmit Gelinlik

Genç kızlarımızın ve tüm kadınlarımızın hayali mutlu ve güzel bir gelin olabilmektir. Yıllarca hayalini kurduğunuz o gün hayatınızın belki de en önemli günüdür. Tüm aileniz ve sevdiklerinizle paylaşacağınız bu özel günü daha da değerli ve mutlu kılabilmek sizin elinizde. Peki, bu güzel günü daha özel kılmak adına gelinlik seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • Gelinlik almadan önce araştırma yapmak şart!

Gelinlik almadan önce mutlaka araştırma yapmalısınız. Düğün şirketlerinin, dergilerin ve tasarımcıların web sitelerine düzenli ziyaretler faydalıdır. Böylece tam olarak ihtiyacınız olan modeli belirleyebilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz gelinlikle ortak bir nokta bulmanızı öneririz. Bu sayede o abartılı gelinlikleri daha kolay bulabilir ve hayalinizdeki gelinliğe daha yakın olabilirsiniz. Eğer araştırmalarınızı İzmit Gelinlik olarak yapıyorsanız karşınıza mutlaka Asa Gelinlik çıkacaktır. Gelinlik çeşitleriyle sektörde lider konumda olan Asa Gelinlik aklınızdaki gelinliği sizlere sağlayacaktır.

 • Vücut tipinize uygun gelinliği seçmelisiniz

İdeal gelinliği arıyorsanız tarzınıza ve vücut tipinize uygun olan gelinliği bulmanız gerekmektedir. Vücut tipinizi iyi tanırsanız doğru tercihi de yapmış olursunuz.

 • Kum saati
 • Armut
 • Elma
 • Ters üçgen
 • Dikdörtgen

Bu vücut tiplerinden hangisine benzediğinizi analiz ederseniz bu vücut tiplerine uygun gelinliği de seçebilirsiniz. Öncelikle bu formlardan hangisine sahip olduğunuzu belirlemeli ve inandığınız alanları vurgulayabilir ve vücudunuzu dengeli bir şekilde gösterebilir, buna izin veren bir modele geçmeniz gerekir.

Asa gelinlik, İzmit Gelinlik firmaları içinde vücut tiplerine göre en çok çeşide sahip firmadır. Deneyimli ve profesyonel çalışanları sayesinde sizlere her konuda olduğu gibi bu konuda da yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

 • Bütçeni belirle hayalindeki gelinliğin bedelini ayarla!

Herkesin hayran olduğu mükemmel gelinliği hayal etmek zorunda değilsiniz. Sizin de hayallerinizi süsleyen bir gelinlik türü mutlaka vardır. Her şeyin bir bedeli olduğu gibi bu gelinliğin de bir bedeli vardır.Firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.Ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.. Elbette bütçeniz çok önemli! Gelinliğiniz için bir bütçe limiti belirleyin ve araştırmanızı bu doğrultuda yapın. Piyasada çok fazla gelinlikçi ve dolayısıyla çok fazla fiyat farkı bulunmaktadır. Sizlere tavsiyemiz işini düzgün yapan profesyonelliği ön planda tutan firmaları seçmeniz sizler adına doğru olacaktır.

Asa Gelinlik, İzmit Gelinlik firmaları içinde önemli bir yere sahiptir. Müşterileri tarafından büyük ilgi görmesinin sebebi müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıdır. Gelinlik fiyatlarında uygun fiyatlarla karşınızda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamız bölgenin en uygun fiyatları ve en çok çeşidiyle sizlerin hizmetindedir.

Gelinlik araştırmasına ciddi bir zaman ayırmalısınız!

Gelinlik almak için erken gitmek son derece önemlidir. Böylece mükemmel gelinliği bulmak için yeterince zaman harcayabilirsiniz. Peki gelinlik düşünmeye ne zaman başlamalısınız? Bu noktada tavsiyemiz gelinlik araştırmasına başlayıp düğünden 6 ay önce satın almanızdır. Hazır gelinlik almayı planlıyorsanız bu süreyi biraz kısaltabilirsiniz ancak gelinlik siparişi veriyorsanız 6 ayı da göz önünde bulundurmalısınız. Düğün kıyafetlerinizi sonradan değiştirmek isteyebileceğiniz için harekete geçmeniz gerektiğini de bilmelisiniz.

İzmit Gelinlik firmaları içinde önder konumda olan Asa Gelinlik, programlama konusunda sizlerin her zaman yanındadır. Gelinliğinizi dilediğiniz zamana yetiştirmek konusunda her türlü inisiyatifi almaktayız. Belirlediğiniz zaman çerçevesinde gelinliğinizi mutlaka hazır ediyoruz.

 • Gelinlik bakmaya kiminle gideceğinize iyi karar verin!

Bu konuda ilk tavsiyemiz kesinlikle kalabalık bir grupla gidip gelinlik almamak! Sevdiklerinizle fikir alışverişinde bulunmak isteyebilirsiniz, ancak anlaşmazlıklar kafa karıştırıcı olabilir. Bu yüzden gelinlik için alışverişe gittiğinizde en fazla 3 kişinin bir arada olmasına dikkat edin. Seçtiğiniz kişiler, sizin fikrinize değer veren, sizi iyi tanıyan ve size yalan söylemeyecek kişiler olmalı.

Asa gelinlik personeli yılların verdiği tecrübe ve almış oldukları eğitimin karşılığı olarak sizlere seçimlerinizde yardımcı olmaktadır. Firmamız İzmit Gelinlik firmaları içinde en çok ilgi gören firmadır. Bunun sebeplerinden en önemlisi ise müşteri ilişkilerimizdir. Pek çok müşterimiz profesyonellerimizin fikirlerine büyük değer vermektedir.

Gelinlik Seçiminde Olmazsa Olmazlar Nelerdir?

Gelinlik ile düğün mekânı uyumlu olmalıdır

Gelinlik ve mekân arasındaki uyum sizi çok daha rahat ettirir ve mükemmel dengeyi oluşturur. Bir yaz düğünü için olmazsa olmaz bir kır düğünü örneğinden bahsedelim. Şifon, tül ve organze gibi hafif ve rahat gelinlik türleri bu mekân için mükemmel. Otel düğünleri için ise kabarık bir gelinlik önerilir. Gelinlik seçimlerinizde düğünün yapılacağı mekânın ve tarzının büyük önemi vardır. Mekâna uyumlu bir gelinlik almanız sizi çok daha şık gösterecektir.

Firmamız Asa Gelinlik her ortama uygun yüzlerce çeşit gelinlik modeliyle sizlerin hizmetindedir. İzmit Gelinlik denilince ilk akla gelen firmamız her ortama uygun gelinlik modellerini satışa sunmuştur.

Denemeye öncelikle bütçenin altındaki gelinliklerle başlamalısın

Bir gelinlik denerken, bütçenize uygun bir gelinlik ile başlamak iyi bir fikirdir. Bu gelinlikleri beğenmediyseniz, daha yüksek bir fiyata yükseltebilirsiniz. Bir nedeni var. Eğer bütçenize uygun bir gelinlik tercih ederseniz ekstra bütçe oluşturarak trend saç aksesuarları, duvak gibi farklı alanlara yönelebilirsiniz.

Asa Gelinlik, İzmit Gelinlikfirmaları içinde her bütçeye uygun gelinlik satışı yapan lider firmadır. Hemen hemen her bütçeyi sarsmayacak gelinlikler satmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Gelinlik alırken kumaş seçimi çok ama çok önemlidir

Gelinlik seçerkenkumaş seçimi en önem verilmesi gereken konudur. Unutmayın, kumaş ve dikişler gelinliğin kalitesini yansıtır! Elbette seçim yapmadan önce bütçenizin durumunu da göz önünde bulundurmalısınız. Tavsiyemiz, karşılayabileceğiniz en kaliteli kumaşları seçmenizdir. Kusursuz bir görünüm için gelinliğin kalitesi çok önemlidir. Peki, bir gelinliğin kalitesini nasıl anlarsınız? Sentetik ipek kumaşlar, gelinliklerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kumaştaki ipek oranı ne kadar yüksek olursa gelinliğin kalitesi ve fiyatı da o kadar yüksek olur.

Peki, gelinlikte en çok kullanılan kumaşlar hangileridir?

 • Organlar
 • Mikado
 • Dantel
 • Saten
 • Tül
 • şantuk
 • Krep

Asa Gelinlik, İzmit Gelinlik firmaları içinde en kaliteli kumaşları kullanan ve çeşidi en çok olan firmadır. Firmamız kumaş kalitesine bilhassa özen göstermektedir.

 • Ünlülerin gelinlikleri örnek oluşturmaktadır. İlham kaynağı olmaktadır.

Elbette ünlülerin gelinliklerini temin edin demiyoruz. Ama ilham almanında hiçbir zararı yoktur. Pek çoğumuz ünlülerin hayatlarını takip etmekten zevk almaktayız. Hele de yaşıtımız ünlülerin hayatları ilgimizi çok çekmektedir. Genç bir kızın hayallerini süsleyen gelinlikleri de ünlülerin hayatlarında görebilmekteyiz. Evet, ünlülerin gelinliklerine paha olarak ulaşamayabiliriz ama benzerlerine ya da bazı dokunuşları elde edebiliriz.

İzmit Gelinlik firması Asa Gelinlik,gelinlik konusunda her daim günceli takip etmektedir. Güncel moda akımlarını ve tarzları sürekli takip eden Asa Gelinlik İzmit Gelinlik firmaları içinde bu konuda da öncü konumdadır. Firmamız talep etmeniz durumunda beğendiğiniz gelinlik türünü oldukça kısa zamanda ve bütçenize uygun fiyatlarla sizler için hazırlamaktadır. Sizde artık dilediğiniz ünlünün gelinliğini düğününüzde giyebileceksiniz.