Kocaeli gelinlik modelleri fiyatları - Kocaeli Gelinlikçi

Kabarık Gelinlik günümüzde halen en çok tercih edilen gelinlik çeşitlerindendir. Günümüzde en popüler gelinlik modellerinden biridir. Bugünlerde çok moda gibi görünüyor, ancak şu anda kabarık gelinliklerin önüne geçmeleri halen mümkün gözükmüyor. Akan Prenses Gelinlik, cesur ve saygın bir görünüm isteyen gelinlerin tek tercihi. Bu gelinlikler iyi hissettirir, rahat hareket sağlar ve kendilerini özel hissettiren yumuşak bir dokuya sahiptir. Dolayısıyla günümüzde çoğu kız tarafından tercih edilmektedir.

Kendini özel hisseden ve düğünlerinin en güzel gelini olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Gelinlik seçmek her genç kızın en özel anıdır ama mükemmel olanı seçmek onun en büyük hayalidir. Doğru gelinliği seçmek ve kusursuz görünmek isteyen her kız, bu gelinlikle bir prenses gibi özel hissetmek ister. Dökümlü bir prenses elbisesini andıran birçok mevsimin en popüler giyim tarzıdır. Akan gelinliklere prenses gelinlik de denir. Kabarık gelinlikler, çeşitli tarzlarda gelir ve zayıf ve kilolu kadınlar tarafından tercih edilir. Dantel detaylar, yapay elmaslar, uzun kuyruk tasarımları ve kabarık mini baskılar söz konusu olduğunda, hacimli gelinlikler arasından seçim yapabileceğiniz çok şey var. En iyi modeli seçmek, gelin adayının tercihlerine ve görünümüne bağlıdır. Tercihlerinize göre seçebileceğiniz iki modeli bulunmaktadır. Bunlar kabarık tül ve saten gelinlikler. Tül kaplama şeklinde hazırlanan hacimli gelinlik, el işlemesi ve inci süsleme gibi detaylar için uygun değildir. Aslında bu modeller genellikle sade olduğu için tercih ediliyor. Sadeliği seven gelinler için ideal. Öte yandan saten kaplı gelinlikler el işçiliği ve detaylı süslemelerle doludur.

Kabarık Gelinlik Modelleri

Özellikle damatlar kabarık gelinlik modelleri, öncelikle bu nedenle kısa, kabarık olmayan gelinliklere göre daha çok yakıştırmaktadırlar. Yumuşak bir gelinlik genellikle alt kısmı tülden oluşan bir gelinliktir. Bu model için en popüler gelinlik modeli dantelli gelinlik modelidir. Tasarımınlar prenses görünümü arzulayan gelinlerin sıklıkla tercih ettiği bilinmektedir. Ancak bu görünümü istemeyen müstakbel gelinler için genellikle tamamı işlemeli üst gelinlikler dikilir. Her şeyden önce kabarık prenses gelinlik en popüler olanıdır. Tamamı dantel ya da taş işlemeli olan bu gelinliklerin altları genellikle tül eteklerle tamamlanıyor. Bu da geline çok farklı bir hava katıyor. Açıkçası bu iki seçeneği birleştiren modellerde mevcuttur. Hatta gelinliğini dalgalandırmak isteyen birçok gelin adayı tarafından bile tercih edilmektedir. Genelde bu gelinlikler elbise üzerinde noktalı dantel görüntüsü oluşturur. Birkaç sezon önce tanıtılan ve hala moda olan serbest dökümlü prenses gelinlik, 2021’in en popüler tasarımlarından biri haline geldi. Dökümlü bir gelinlik, özellikle ince ve uzun vücuda sahip adaylar için görüntüyü mükemmelleştirir, birçok gelin yapacaktır. Rüyalar gerçek olur. Bazı mağazalarda A kesim gelinlikler havada uçuşan bir gelinlik havası yaratabilir. Puf kesim gelinlik, gelin adayları için de oldukça şık.

Kabarık Gelinlik Nasıl Dikilir?

Kabarık Kol Gelinlik, Parlak Gelinlik, A-kesim Bölünmüş Gelinlik,  Straplez Kabarık Gelinlik, ve Prenses Gelinlik genellikle aynı model gelinliktir. Prenses tarzı kısa gelinlikler, balık kesim gelinlikler, düz kesim gelinlikler, etek ve bel bölgesi detaylı tasarımlara sahip oyuk gelinlikler. Yüzen bir prenses gelinliğin en önemli detayı gelinliğin üst kısmıdır. Ancak bu bölümde başlangıç ​​bölgesini belin kalınlığına ve inceliğine ve bacakların uzunluğuna ve uzunluğuna göre ayarlamanız gerekecektir. Bu detay asla unutulmamalı. Bir prenses gelinlikte etek kesiminin standart boyutundan bir desen başlar. Belin altında ve kalçaların biraz üstünde, düşük bel olarak da adlandırılan bir kesimdir.

 • Gelinliğin arkasında uzanan U şeklinde model
 • Arkası uzun kuyruklu gelinlik modelidir

Kabarık bir model giymek isteyenler için kabarık prenses modelleri,A kesim kabarık modeller ve straplez kabarık modeller satılmaktadır.

Asa Gelinlik Moda dikimleri ile sizlerledir. Sevdiğiniz beğendiğiniz modeli istediğiniz zamanda hazır etmekteyiz.

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Geçen sezon ve bu sezon kabarık kollu prenses gelinlikler hiç olmadığı kadar popüler hale geldi. Bu duruma neden olan en önemli faktör her gelinin prenses gelinlik giymemesi ve her gelinin bu tarzı giymemesidir. Ancak kloş kesim A kesim gelinlikler aynı değil. Bu gelinlikler, giyen hemen hemen her genç kadına yakışan özelliklere sahiptir. Düşük belli gelinlikler kesinlikle başvurmanız gereken tasarımlardan biridir. Elbette bu özelliklerden en önemlisi vücut hatlarını birleştirme özelliği ile birlikte dikilmiş olmalarıdır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi hacimli prenses gelinlikler sadece ince ve uzun boylu düzgün vücutlular için tavsiye edilirken, hacimli gelinlikler için aynı şey geçerli değildir.

 • A kesim gelinlik seçerken terzi ile görüşerek vücut tipinize uygun modeli seçebilirsiniz
 • Uzun boylu bir gelin değilseniz, gelinliğinizin boyunu kısaltmak istediğinizi nedimenize mutlaka sö
 • 2021’de terziyle konuşma zamanı çünkü gelinin vücudunu tanımanın iyi bir yolu olacak. Sen çok önemlisin.
 • Kabarık Gelinlik seviyor ve sadece giymek istiyorsanız A kesim, ve prenses gelinlik arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Ama bilmeniz gereken bir şey varsa o da A kesim gelinlikler genellikle çok daha yumuşak ve daha güzel duruyor. Bu sebeple seçiminizi yaparken bu durumu göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri

Göze çarpmak isteyen herkesin tercihi olan taşlı gelinlik 2015 yılından beri trend bir gelinlik olmuştur. Taş boncuklu gelinlik modelinin ilgi gördüğünü söylemek abartı olmaz. Gelinler özellikle sadelikten hoşlanmayanlar hareketli taşlı bir gelinlik tercih edebilirler. Zayıf gelinler ise straplez üstleri ve taşlı süslemeleri tercih edebilirler. Taşlı saten gelinlikler gelinliğe şıklık katarken, ışıltılı taşlı gelin gecede dikkat çekiyor. Son moda 2021 gelinlik modelleri arasında taşlı kalça bölgesinden memnun olmayanlar için birebir. Fazla kiloları gizlemek için tercih edilen kabarık bir gelinlik, ona prenses gibi zarif ve şık bir görünüm kazandırıyor. En özel gününüz için lüks, zarif ve ışıltılı bir gelinlik seçmek istiyorsanız payet ve fırfırlı bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

Asa Gelinlik taşlı modelleri ile sizlerin hizmetindedir.

2021 Gelinlik Modelleri

 • 2021 için en iyi gelinlik arıyorsanız derin v yakalı ve alt kısmı fırfırlı bir gelinlik bulabilirsiniz. Üst kısım tamamen güpürden yapılmıştır.
 • Balon kollu iki tonlujakarlı prenses gelinlik de bu sezon trend. Omuz detaylı, v yakalı ve parıltılı vurgulara sahip bu gelinlik tasarımlarıyla muhteşem silüetler yaratın.
 • Straplez kabarık gelinlik tasarımı, başka bir modelidir. Straplez gelinlikler 2021 gelinlik modelleri arasında en iyi seçim olarak değerlendirilebilir ve özellikle yaz düğünleri için popülerdir.
 • Uzun kollu kabarık gelinlikişte sonbahar ve kış aylarında alınması gereken gelinliklerdir.

Kabarık Gelinlik Çeşitleri

Çeşitler oldukça fazladır. Bunları sıralamamız gerekirse;

 • Kalp yaka modeli
 • Straplez modeli
 • Straplez yakalı prenses modeli
 • Omuz detaylı gelinlik modeli
 • A kesim modeli
 • Renkli prenses gelinlik modeli
 • İnce askılı kabarık gelinlik modeli
 • Kalın askılı kabarık gelinlik modeli
 • Kabarık tül gelinlik modeli
 • Dantelli kabarık gelinlik modeli
 • Az kabarık gelinlik modeli