İzmit Gelinlikçi

İzmit Gelinlikçi | İzmit Kocaeli’nin merkez ilçesi olduğundan çok sayıda gelinlik kiralama ve satma hizmeti veren mağazaya sahiptir. Bu gelinlikçiler belli bir skalaya göre sıralanmaktadır. Pahalı gelinlikler satan yerler, orta seviyedeki bütçeye sahip olan gelinlikler satan yerler ve en son daha düşük bütçeye hitap eden daha çok seri üretim ürünleri satan yerler.

İzmit’te her bütçeye ve zevke hitap eden gelinliklerin olması İzmit’te yaşayan gelin adaylarının kendilerine uygun olan gelinliği bulmasını kolaylaştırmaktadır.

İzmit Gelinlikçi Listesi

Sevinç Güney Couture İzmit’te en önce sayılan gelinlikçilerdendir. Sevinç Güney Couture daha uygun fiyatlı olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Kiralama, hazır giyim ve özel dikim hizmetleri veren Sevinç Güney Couture bu hizmetleri 500 TL ile 1000 TL gibi kabul edilebilir minimum fiyatlardan sunmaktadır.

Müşteri yorumları ve Sevinç Güney Couture misyonu göz önünde bulundurulunca firmanın her detayla ayrı ayrı ilgilendiğini, en ufak datayı gözden kaçırmadan özenle gelinlik hizmeti sunduğunu anlamaktayız. Ayrıca firma gelin adaylarının bu en özel günlerinde en güzel olmaları için mükemmel bir iş sözü vermektedir.

Tesettür gelinlikleri, popüler olan modelleri ve gelin adaylarına özel hazırlanan özel dikim modellerini kolaylıkla bulabileceğiniz bir firma olarak Sevinç Güney Couture tercih listesinde mutlaka olması gerek.

Geniş bir fiyat yelpazesinde hem pahalı hem de daha uygun olan fiyat seçeneklerine sahip olan Hayal Gelinlik geniş bir kitleye hitap etmektedir. Güvenirlilik konusunda garanti sözü veren firmadır. Gelin adaylarına uygun olan gelinliği seçmek için düğün mekânı, düğün konsepti gibi detaylara önem vererek tercih etmelerini sağlamaktadır.

Modern, klasik ve daha pek çok farklı modelli olan Hayal Gelinlik gelinlikleri 1000 TL ve 2000 TL arasında satış ve kiralamaya çıkarmaktadır. Profesyonel olan ekip üyelerince ister hazır gelinlik ister de özel dikim gelinliklerde gelin adaylarına özen gösterileceğinin sözünü vermektedirler.

Kalite kelimesini tanıtımında çokça kullanan firma kaliteli ve piyasaya göre oldukça iyi gelinliklerin sözünü vermektedir. Her kadın iççin farklı zevk sözüyle de özel dikim gelinliklerini ön plana çıkaran firma oldukça iddialı bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gelinlik fiyatları kiralık, hazır modeller ve özel dikim için farklılıklar gösterse de ortalama minimum fiyatları 1000 TL’ den az olmaktadır. Özel dikimler ve beden provaları genellikle 1-3 prova arası bitmektedir.  Ve neredeyse her model ve üretim tarzı için bir haftadan daha az sürede teslim ortalaması vermektedir.

Gelinlikler ile birlikte sağladığı aksesuarlar: ayakkabı, bolero, duvak, gelin buketi, gelin kesesidir.

Gelinlik, nişan elbisesi bindallı, gelin taçları, gelin saç aksesuarları hizmeti vere firma özenli ve güzel çalışma garantisi verir. Gelinlik fiyatları ortalama minimum fiyatları 1000 TL- 3000 TL arasından başlamaktadır.

Gelinlik hizmetleri özel dikim, kiralama, hazır modeller olarak sıralanabilir. Gelinlikler özel dikim veya prova gerektiren bir iş ise o zaman da gelinlik ortalama olarak 1 hafta içinde teslim edilmektedir.

Adres: Ömerağa Mah. Hürriyet Cad. No:97 (bursa kebap üstü) İzmit/Kocaeli 

Her isteğe uygun gelinlik modelinin firma bünyesinde bulunabileceğinin sözünü veren Lonisera Gelinlik modern zaman prenseslerini firmaya beklemektedir. Birinci sınıf işçilik tarafından birinci sınıf kumaşla üretilen gelinliklerine oldukça güvenen firma İzmit’te yaşayan her gelin adayının listesinde olmayı hak etmektedir.

Gelinlik fiyatları 1000 TL- 3000 TL arası başlayan firma teslim süresini de 2 hafta olarak garantilemektedir. Gelinliğin yanında ekstra verilen gelin çiçeği, duvak, eldiven, gelin kesesi gibi aksesuarlar konusunda da gelinlere yardımcı olmaktadır. 

Her tar gelinlik hazır modelinin bulunması mümkün firmanın mağazalarında her gelin adayı kendi tarzındaki gelinliği kolaylıkla bulabilir. Gelin adaylarının hoşuna gitmesi adına gelinliklere ekstra provalarla değişiklikler yapan firma müşteri memnuniyetini önemsemektedir.

Tecrübeli olan ekibin size en iyi hizmeti vereceğinin sözünü veren firma ayrıca sadece hazır gelinlik modellerini değil özel dikim ve kiralık gelinlik konusunda da hizmet etmektedir.

Gelinlikler ortalama 1000 TL’den başlayan fiyatlardan işlem görmektedir. Provalar konusunda hassas olan firma 4 hafta ve 1 ile 3 prova arsında gelinlikleri teslim etmektedir.

Naime Gelinlik ister hazır modeller ile ister de özel dikim modellerle İzmit’te yaşayan gelin adaylarına hizmet etmeye hazırdır. Gelin adaylarının bu özel günlerinde en şık ve zarif olan halleriyle olmaları için iyi ve çok çalışacaklarının garantisini firma vermektedir.

Uzun yıllardır birlikte çalışan ekibin tecrübesi ve oldukça geniş seçeneklere sahip olan gelinlik modelleri ile gelin adaylarına hizmet sunmaktadır. Gelin adaylarının istekleri ile adım adım ilerleme kaydederek uygun gelinliği buldurmaktadırlar.

Kiralık gelinlik alanında henüz hizmeti bulunmayan firma müşterilerine ürünleri 1000 TL ile 3000 TL arasında başlayan minimum fiyatlarla sunmaktadır.

Gelinliklerin tadilat, daraltma veya genişletme işlemlerine göre en fazla 3 provadan sonra tesliminin sözü verilmektedir. 

Sloganları “Siz Hayal edin biz yapalım” olan mağaza gelinlik modellerini kişiye göre tasarımlarını oluşturma veya özel dikim gibi seçeneklere sahiptir. Gelinlik tadilatları için de profesyonellik ve tecrübe sözü vermektedir.

Gelinliğin yanı sıra düğün törenine ait diğer nişan ve söz seremonileri için de elbise hizmeti vermekte olan Bukre Moda Evi özel dikim seçeneği ile son hız hizmet vermektedir.

Kurucusu Ayten Temizer’ dan beri titiz ve özenli çalışma ve 1965 yılından itibaren sahip olunan tecrübe birikimleri ile kendilerinden söz ettiren bir gelinlikçidir. Sadece İzmit ilçesinde değil başka şehirlerde de şubeleri mevcuttur.

Gelinliğin yanında bindallı modelleri, kiralık kına elbiseleri, kına elbisesi modelleri ve kaftan modelleri arayışına da cevap veren bir firmadır. Firma müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

15  yıldır bu sektörde hizmet eden ve tasarımları ile dikkat çeken firma gelin adaylarına hayallerindeki gelinliğin sözünü vermektedir. Tanıtımlarında en çok vurgu yaptıkları konu işini seven ekip çalışanlarıdır. Bu ekipteki çalışanların profesyonel olduğunun altını çizen firma trend gelinlik modellerini müşterisine sunmaktadır.

Özel dikim gelinlik ve hazır model gelinlik hizmeti veren firmanın kiralık gelinlik hizmeti bulunmamaktadır. Gelinlikleri hazır modellerde son rötuşlar ve özel dikim de ise işin bitmesi için 4 hafta süre isteyen firmanın   fiyatları da neredeyse her bütçeye uygundur.